Other lots by Val Saint-Lambert e.a.
-
#767Val Saint-Lambert e.a.
Vier stuks kristal, in de massa rood gekleurd.
Quatre pièces en cristal colorés rouge dans la masse.No longer availableDim. H. 26 vmEstimate: € 80 / 100 -
#773Val Saint-Lambert e.a.
Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
Deux vase et un plat en cristal incolore aux détails dorés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100 / 120
Similar lots by type
-
#513Val St. Lambert
Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.
Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#761Val St. Lambert
Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.No longer availableDim. Ø: 15 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#759
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#753
Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.No longer availableDim. h; 9 & 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301
Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
Coupe en cristal de Bohème taillé bleu. Sur trois petits pieds.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Val St. Lambert
Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
#251
Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#546
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37
Twee XIXe eeuwse Hollandse tabakspotten, waarvan één van koper en één van gedreven messing.
Deux pots à tabac hollandais du XIXe siècle dont l’un en cuivre, l’autre en laiton repoussé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 30,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#441
Een geisha van meerkleurig Japans porselein. Jaren ‘30.
Geisha en porcelaine polychrome du Japon. Années 30.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Trois carafes et un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#781
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350 -
#451
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350 / 550 -
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#88
Een snavelkan en een een koffiekan van tin, waarbij de tweede met een gegraveerd decor en een houten handvat.
Cruche couverte et une cafetière en étain, la deuxième à décor gravé et à manche en bois.No longer availableDim. h: 24 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met witte en gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,57 gEstimate: € 500 / 600 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100