Other lots by Val Saint-Lambert e.a.
#767Val Saint-Lambert e.a.Vier stuks kristal, in de massa rood gekleurd.
#773Val Saint-Lambert e.a.Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
Deux vase et un plat en cristal incolore aux détails dorés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100 / 120
#251Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
#513Val St. LambertEen siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.
#367Val St. LambertEen schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
#761Val St. LambertEen asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
#753Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#301Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
#683Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
#533Paar grote vazen Chinees porselein.
#775Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#7Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#269Panamarenko“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
#10Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#478Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, open mond. Oude kleding. Genummerd 301.
#699Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#89Donald Watson“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
#510TelefunkenEen oude radio in bakelieten kast. Type 33W:E. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Type 33W:R. Année 1930.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#92P. Tack“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120 / 200