Other lots in this auction
-
#66Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.
Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#29Drie Dresdener en Italiaanse aardewerken cachepots en een porseleinen vaas van Fürstenberg.
Trois cache-pot en faïence de Dresde et d'Italie et un vase en porcelaine de Fürstenberg.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#267Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#205Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.
Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#48SchrambergEen vierdelig aardewerken theestelletje met vaasje en schaaltje, alles versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Un service à thé en faïence de quatre pièces avec vase et bol, le tout avec un décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#260Mayasi“Strandhutten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1965.
"Cabanes de plage", huile sur panneau, signé et daté 1965.No longer availableOnline onlyDim. h64,5cm x h85,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#256Henri d’Ainecy Montpezat“Chevaux & Voitures” n°3 Dog-Cart a deux roues, ets paard en koets.
« Chevaux & Voitures » n°3 Dog-Cart a deux roues, gravure cheval et calèche.No longer availableOnline onlyDim. h64cm x b77cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Daum, FranceNegen messenleggers van gegraveerd kristal.
Neuf porte-couteaux en cristal gravé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#41Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableOnline onlyDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#240Een groot tafelstuk met convexe, opengewerkte randen, overvloedig veelkleurig bloemendecor. Herstelde beschadigingen. Onderaan gemerkt. Italiaans werk, einde XIXde eeuw.
Un grand milieu de table aux bords bombés et ajourés, abondant décor floral multicolore. Dégâts réparés. Marqué en bas. Travail italien, fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. L. 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#276Vaas, groen met afbeelding bloem, Art Nouveau.
Vase, vert avec image de fleur, Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h38cm x Ø22cmEstimate: € 45 / 55

