Other lots in this auction
-
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#248
Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90/110 -
#229
“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#290
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,32 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 250/300 -
#584Barbie
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#76
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#416
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 141 x 66 & 202 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#11Val Saint Lambert
Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30/50 -
#318Val St. Lambert
Een grote en een kleine designcoupe van paars kristal uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan de basis.
Un grand et un petit coupe en cristal violet des années 1950. Marqué en bas. Petits éclats à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#219
“Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.
Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#679
Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#583
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Une carpette Nain en laine nouée à la main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 100/120