#19
#81Val Saint Lambert
Een lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#30
#40
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
#333
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
#133Villeroy & Boch Milano
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Place a bid ›Estimate: € 250 / 350