Other lots in this auction
-
#94
Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 285 cmEstimate: € 300 / 500 -
#334
“Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Een ingekaderde gravure, afkomstig uit een atlas. Naar Johannes Blaeu.
“Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Une gravure encadrée provenant d’un atlas. D’après Johannes Blaeu.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651
Een siercoupe op zuil van gesculpteerd albast, versierd met zwanen en druivenranken.
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300 / 500 -
#562Angela
“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#580Trialmo
Een oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
Ancienne radio en bois. Type 533. Année 1929.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421Florent Hofinger, Brussel
Een dwarsfluit.
Une flûte traversière.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.No longer availableDim. l: 44 & 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Delvaux
Een handtas in tweekleurig toile de cuir. Met originele stofhoes.
Sac à main en toile de cuir bicolore. Dans sac de protection d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#809
Een lot van acht koperen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de huit bougeoirs en cuivre dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Tapis afghan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 193 cmEstimate: € 40 / 60