Other lots in this auction
-
#806
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#295
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en 2 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et 2 ct.No longer availableDim. 16,36 gEstimate: € 500/600 -
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/60 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#770
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.No longer availableDim. 240 x 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#261
Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.
Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/160 -
#141
“Hamlet”. Een bronzen beeldje met een ivoren schedeltje. Op onyxen voetstuk.
“Hamlet”. Statuette en bronze à la tête en ivoire. Sur base en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 140/180 -
#574
“Abstract”. Papier op doek.
“Abstrait”. Papier sur toile.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#206
Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en chêne foncé, le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 120 x 81 cmEstimate: € 100/150 -
#454
“Abstracte vrouwenfiguur” Een zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 2/30 buiten de plaat.
“Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 50/80 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120