Similar lots by type
-
#597
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#631
Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.
Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#643
Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#360
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#380
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#661
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#647
Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#685
Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653
Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#648
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80 / 120 -
#609
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#593
Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.No longer availableDim. h: 54 cm Ø: 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#619
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#614
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#241
“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641
Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.
Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#799
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#794
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658
“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#159De Neiye
“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#56
Een eikenhouten houtbakje. XIXe eeuw.
Un bac à bois en chêne.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#313
Twee handgemaakte oude poppen.
Deux anciennes poupées faites main.No longer availableDim. l: 50 & 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348
Een lot tin, bestaande uit drie verschillende theekannen, een ovalen serveerschotel, twee onderzetters en een asbak.
Un lot d’étain, comprenant trois théières, un plat oval, deux sous-verres et un cendrier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#119L. Lazarus
“Huis aan een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès de la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50 / 80 -
#757
Een vintage schaal uit glaspasta in orange en witte tinten.
Un plat en pâte de verre dans les tons oranges et blancs.No longer availableDim. diam. 26 cmEstimate: € 32 / 40 -
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#482Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#764Val St. Lambert
Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.
Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#447
Twee Afrikaanse hoofden in ivoor.
Deux têtes africaines en ivoire.No longer availableDim. h ± 17 cmEstimate: € 100 / 120