#435
Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
Un lot de trois têtes de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 60/100 -
#151
“De buildrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Sylvain Norga.
#71
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#654
“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#228
Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#457
Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#252Theo De Cooremeter
“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'automne au bord du canal . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 105 x 102 cmEstimate: € 150/200 -
#109Val Saint-Lambert
Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150/200 -
#326
Een grote trom.
Une grosse caisse.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#413Jema
Een gestileerde haan van meerkleurig opaliserend aardewerk. Onderaan gemerkt.
#332
Un lot de quinze cubes de présentation en bois de la série par M.I. Hummel dans différentes tailles.No longer availableDim. h: 4, 8 & 16 cmEstimate: € 40/50