Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.

Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.

A lot of coral specimens and dried aquatic fauna.
SKU: 0503240624.
Categories: curiosa, Mineraal, varia.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #624
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #384
    R. Degand

    ‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.

    'Statues', a work of art in enamel with a nameplate R. Degand and a sticker at the back: Côte-d’Ivoire Dan.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #614

    Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.

    A hand-woven Navajo wall tapestry on a bamboo rod with colorful repetitive patterns.
    No longer available
    Dim. 173 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #385

    Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

    A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Een gift van de eerste minister van het koninkrijk Nepal aan de ambassadeur van Belgie in 1991.

    A bronze temple lion on wooden pedestal. A gift from the Prime Minister of the Kingdom of Nepal to the Ambassador of Belgium in 1991.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #45
    Glamor

    Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A vintage Glamor diamond air lamp from the second half of the last century.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191
    James Dixon & Sons, Sheffield

    Een set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.

    A pair of silver bonbon dishes marked Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 grams each.
    No longer available
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 300 / 400
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een vintage hifi-meubel, Philips Bi-ampli stereo fono-radiokast. Radio werkt nog, platenspeler te reviseren.

    A vintage hi-fi cabinet, Philips Bi-ampli stereo record player and radio cabinet. Radio is still working, record player needs servicing.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 108 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549
    Herman Brood

    ‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

    'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #629

    Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.

    A lot of 10 different shells and 2 aquatic stones.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #424

    Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.

    An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.
    No longer available
    Dim. 92 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.

    A lot of 4 pieces of coral, various types, and 1 large seashell.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #60

    Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.

    An 18 kt yellow gold commemorative coin for the Rubens year 1977.
    No longer available
    Dim. Ø 20 mm 6,43 g
    Estimate: € 220 / 240
  • #1
    Cortendorf, W-Germany

    Een porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.

    A porcelain statue of two flamingos. Marked Cortendorf, made in Western Germany.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #293

    Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.

    A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.
    No longer available
    Dim. H: 14-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #450

    Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    A 14K yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #584

    Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.

    A lot of 4 seahorses, 1 frog, and 1 bat. Dry preserved specimens.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #491

    Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.

    A pair of covered vases of blue and white porcelain. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #328
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.

    A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #646

    Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.

    An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 337 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 3,05 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #565
    Philippe Starck Driade

    “Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.

    "Costes". A set of 4 vintage design chairs made of multiplex and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.
    No longer available
    Dim. 80 x 47 x 58 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #96

    Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.

    An oak artist's chair with leather seat, foldable on 3 legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #30

    Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.

    A pair of 14 kt yellow gold earrings set with two rubies.
    No longer available
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #322
    Albert De Vree
    Period: °1942

    ‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.

    'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #287

    Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.

    A Nepalese silver bracelet with sculpted relief patterns.
    No longer available
    Dim. 11,5 cm - 203 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)

    Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #616
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    No longer available
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More