#489Jaky Lefrançois
“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50/70 -
#634Stephan Gorus
“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#386
#429Frans Van Immerseel
Drie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#247
Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.
#504
“Zeilschepen in een havenmonding”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’embouchure du port”. Fusain et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 60/100 -
#171
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 260/300 -
#571
Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
#651
Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#44Jan Wouters
“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#33Carltonware
Lot serviesgoed. Diverse kleuren.
Un service. Diverses couleurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#355
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60