Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, kettingen en een Tissot dameshorloge.

Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, kettingen en een Tissot dameshorloge.

Un lot de bijoux de fantaisie, dont des colliers, chaînes et une montre pour dame Tissot.
SKU: 1112180800.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #800
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #538

    Een Afrikaanse tamtam van gebeeldhouwd hardhout in de vorm van een mannenhoofd.

    Un tam-tam africain en bois dur sculpté en forme de tête d’homme.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #612

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.

    Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.
    No longer available
    Dim. 188 x 126 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #697

    Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.

    Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.
    No longer available
    Dim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpen
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.

    Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #760

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.

    Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #354
    Polly (?)

    Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Un portrait d’une jeune femme, vers 1900”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #422
    Floris Jespers

    “L’idiote”. Ets. Getekend buiten de plaat. Afb. “Griet” n° 63.

    ”L’idiote”. Une eau-forte. Signée hors planche. “Griet” n° 63.
    No longer available
    Dim. 7 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #113

    Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.

    Sept livres. “The comprehensive Bible”. Avec dédicace, 1846. Cuir. “The people’s Bible History”. Londres, 1896. Avec cartes et dessins. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures”. Londres, 1859. Dédicace de 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Avec illustrations. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Liege 1732 et Paris 1774. Tout deux en mauvais état. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #239
    Louis Huard
    Period: ...-1842

    “Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #366

    Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.
    No longer available
    Dim. 5,97 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More