#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#361
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
#12
“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
#111Roberta De Camerino
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
#90
#141
Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
#270
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.