Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot flesjes van Delfts porselein in de vorm van huisjes, gevuld met jenever van Bols. Uitgegeven door KLM Business Class. 37 stuks, enkelen leeg.
Een lot flesjes van Delfts porselein in de vorm van huisjes, gevuld met jenever van Bols. Uitgegeven door KLM Business Class. 37 stuks, enkelen leeg.
Een lot flesjes van Delfts porselein in de vorm van huisjes, gevuld met jenever van Bols. Uitgegeven door KLM Business Class. 37 stuks, enkelen leeg.

Een lot flesjes van Delfts porselein in de vorm van huisjes, gevuld met jenever van Bols. Uitgegeven door KLM Business Class. 37 stuks, enkelen leeg.

Un lot de flacons en porcelaine de Delft, en forme de maisons, contenant du genièvre de Bols. Par KLM Business Class. 37 pièces, quelques uns vidés.
Dim. h: 11 cm
SKU: 2310180769.
Category: Porselein.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #769
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #547

    Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi. En porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #588

    Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vissen.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine, décor de poissons.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #608

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche , décor d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #661

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #631

    Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.

    Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #657

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een paar olielampen van messing en Imari porselein met gesatineerde glazen kappen.

    Deux lampes à huile en laiton et porcelaine Imari, abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm (z.k.)
    Estimate: € 320 / 380
  • #490

    Een lot van vijf borden van Imariporselein.

    Un lot de cinq assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #578

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #593

    Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #707

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #563

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.

    Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #774

    Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.

    Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #701

    Een zittende figuur met scroll van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    Une figure assise avec un rouleau chinois, en porcelaine monochrome blanche, dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.

    Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #754

    Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije

    Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #705

    Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.

    Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #687

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #300

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.

    Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 232 x 182 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #529
    Jaky Lefrançois

    “Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd

    ”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #264

    “Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd

    ”Scène de village”. Huile sur toile. Dans l’esprit du XIXième siècle. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #305

    Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.

    Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.
    No longer available
    Dim. 200 x 188 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #270

    Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

    Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Een opgezette alligator.

    Un alligator empaillé.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #381

    Een lot meerkleurig porselein en biscuit, bestaande uit een edelman en een dame op een stoel, drie personages bij de koffie en een romantisch koppel. Eén gerestaureerd.

    Un lot de porcelaine et de biscuit, comprenant une statue représentant un noble et une dame sur une chaise, trois personnages buvant du café et un couple romantique. Une statue a été restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #113

    Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #196

    “Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 27 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #737
    Goebel

    Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Un lot de quatre petites statues en porcelaine polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 13 cm
    Estimate: € 30 / 590
  • #781

    “Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.

    ”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.
    No longer available
    Dim. 36 x 29 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #37
    Limoges

    Een siervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine polychrome au décor fleuri. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More