Similar lots by type
-
#515Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#340Michael KorsEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#809Charles DemetsEikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#565Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120 / 150 -
#375GuessEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#5Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#60Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#500Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#85Mont Blanc MeisterstuckEen zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#390Mercedes-Benz collectionEen herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#55DialogueEen zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#380EuroconsumersEen dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#810Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#350Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#727Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#370Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#360Michael KorsEen verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#50Mont Blanc MeisterstückEen zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#335Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#385Gino MilanoEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#334Leon Defour“Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 59 x 81 cmEstimate: € 300 / 500 -
#93Lalique, France“Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.
“Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#587“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een lot gedreven koperen voorwerpen: paraplubak, kolenkit, haardscherm, jardinière, brievenbakje, tazza, koffiepot. We voegen er twee glas-in-loodramen aan toe: één met St-Michel, één met een Vlaamse leeuw.
Lot d’objets en cuivre repoussé: bac à parapluies, bac à charbon, pare-feu, jardinière, bac à lettres, tazza, cafetière. Nous ajoutons deux vitraux, l’un au Saint-Michel, l’autre au lion flamand.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#207Pébé“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#386Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee niveaus.
Meuble d’appoint en chêne à trois tablettes.No longer availableDim. b: 55 cmEstimate: € 20 / 25 -
#606Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#757Een eikenhouten wandconsole in Mechelse renaissancestijl.
Une console murale en chêne de style Renaissance malinoise.No longer availableDim. b:88 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189Paul DuboisPeriod: 1827 - 1905“De roepende waterdrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le porteur d’eau crieur”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 650 / 750 -
#288Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd eikenhout. Gotische stijl, einde XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en chêne sculpté de style gothique. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#356Een hoekstoeltje van gepolychromeerd en verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Une chaise d’encoignure en bois polychrome doré style Louis XV.No longer availableDim. 89 x 60 x 60 cm 9kgEstimate: € 150 / 200

