Similar lots by type
-
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#260Dinh VanEen lederen halssnoer in originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#395Een ring met bijpassende armband van zilver.
Bague en argent et bracelet assorti.No longer availableDim. 69,10 gEstimate: € 50 / 100 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#440Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.
Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#380Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#705Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 13,59 gEstimate: € 200 / 300 -
#370Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#689“Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.
Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#882“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#15Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#20Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#330Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.
Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.No longer availableDim. 6,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#65Omega, GeneveEen Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#435Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#265Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650
Other lots in this auction
-
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9J. Vermoelen“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableDim. 32 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Un petit couloir en laine nouée main.No longer availableDim. 145 x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#413Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#894Henri Delattre“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#212Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#730Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#76Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800

