Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een assenpot.

Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.

Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.
SKU: 0603180391.
Category: Koper.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #671

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.

    Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #427

    Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.

    Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    “Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.

    ”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    “Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.

    ”Ange”. Une statue en laiton massif sur socle en granite.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #811

    Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.

    Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #728

    Een dog van massief messing.

    Un dogue en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.

    Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #399

    Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.

    Un petit meuble en noyer, demi cercle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #398

    Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.

    Une garniture de cheminée avec deux blocs et un ensemble de cheminée en quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #351

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #788

    Een lot koper en messing, bestaande uit een grote kan, een aquamanile, een brasero, een processielamp, een beddenpan, een haardstel, een pannetje en een vijzel met stamper.

    Un lot d’objets en cuivre et laiton, comprenant une grande verseuse, une aquamanile, un brasero, une lampe de procession, XXXX, une garniture de cheminée, une poêle, et un mortier avec un pilon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #725

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #820

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.

    Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    Een processielamp en een bel van messing.

    Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #373

    Een lot messing, bestaande uit een doopfont, een waterketel, een koffiekan en twee olielampen, waarbij één met blauw glas.

    Un lot d’objets en laiton comprenant une bouilloire, une cafetière et deux lampes à huile, dont une avec du verre bleu.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #49
    Jan Jacob Fels
    Period: 1816 - 1883

    “Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.

    ”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #751

    Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.

    Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.
    No longer available
    Dim. b: 33 & h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #48

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de chandeliers en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #300

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.
    No longer available
    Dim. 16,56 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #518

    “Chinese mandenhandelaar”. Een beeldje van been. Onderaan gesigneerd.

    ”Vendeur de paniers chinois”. Une statue en os. Signature en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #372
    Edmond Van Dooren

    ‘De Barmhartige’ . Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Le Miséricordieux”. Une lithographie, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. H: 41,5 L: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #64
    Christ Michiels

    “Terugkeer van het veld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Retour du champ”. Pastel et fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #587

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #689

    Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #303

    Een Friese staartklok in notenhouten kast. Recente makelij.

    Une pendule murale frisonne de type “staartklok” en noyer. Exemplaire récent.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #622

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #749

    Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.

    Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 153 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #474

    Een Chinese waaier met handgeschilderd decor van personages met ivoren hoofdjes. In kader achter glas.

    Un éventail chinois avec un décor peint à la main de personnages avec des têtes en ivoire. Encadré et sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #517

    Twee onderdelen van een portaal van een hindoetempel. Meerkleurig en verguld hout, versierd met bloemen en tempelleeuwen.

    Deux parties d’un portique d’un temple hindou. Polychrome, en bois doré, décoration de lions de temple et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More