Similar lots by type
-
#81
Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60/100 -
#342
Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75/100 -
#448Els Van Assche
Een bolle designvaas van gepolychromeerd aardewerk. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase design rond en faïence polychrome. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#421
Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.
Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#101
Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.
Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.No longer availableDim. Ø: 18 cm h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#317Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#116
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#407
Een aardewerken Boeddhahoofdje.
Une tête de Bouddha en terre cuite.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#291Lord Nelson Pottery
Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Vijf verschillende borden van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIe; XVIIIe & XIXe eeuw. Diverse restauraties.
Cinq assiettes différentes en faïence de Delft à décors bleu sur blanc. XVIIème, XVIIIème & XIXème siècle. Restaurations diverses.No longer availableDim. Ø: 22 - 26 cmEstimate: € 50/80 -
#17
Drie stuks meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een wandvaasje, een potje en een bordje.
Trois pièces de poterie multicolore de Rouen, composées d'un vase mural, d'un pot et d'une assiette.No longer availableDim. l: 13 - 28 cmEstimate: € 20/25 -
#83
Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80/120 -
#491
Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.
Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.No longer availableDim. h: 34 - 36 cmEstimate: € 40/60 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100/150 -
#68
Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#308
Een lot van vijf verschillende moderne vaasjes van geglazuurd aardewerk. het donkerblauwe en het lange zwarte met randschilfer. Enkele onderaan gesigneerd ‘Annemie’.
Un lot de cinq vases en terre cuite émaillés modernes différents. Le bleu foncé et le long noir avec bord écaillé. Certains signés Annemie en bas.No longer availableDim. h: 7 - 23 cmEstimate: € 60/100 -
#600
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#79Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Kruisbeeld bij een weg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Crucifix au bord d’un chemin en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,05 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 300/400 -
#89Lode De Maeyer
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#337
Asterix Collectie. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert/René/Goscinny-Uderzo. Zes albums in box.
Collection Astérix. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert / René / Goscinny-Uderzo. Six albums en boîte.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#595
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 310 x 78 cmEstimate: € 80/100 -
#587Lladro
Een paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Un cheval en porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/280 -
#204
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#136
Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.
Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/440 -
#67
Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.No longer availableDim. 12 x 46 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#171
“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
John Travolta . Une tête de cire avec de vrais cheveux.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 550/600 -
#572Jorge FloresPeriod: 1934 - 2008
“Paisaje lunar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
Paisaje lunar . Huile sur panneau. Signé et daté 1989 au dos.No longer availableDim. 82 x 122 cmEstimate: € 120/200 -
#8
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 6, 9 & 26 cmEstimate: € 60/70