Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.

Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.

Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.
SKU: 2706170750.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #750
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #348
    Pompadour

    Een driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.

    Une garniture de toilette en verre jaune et vert. Autriche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #439

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.

    Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #760
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    Een designcoupe van Muranoglas.

    Une coupe design en verre Murano.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #379

    Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.

    Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #333
    Val St. Lambert

    Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.

    Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 54 & Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.

    Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 49 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #168

    Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.

    Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #253

    Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #407
    Lalique, France

    Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #158

    Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.

    Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #307

    Drie borden van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine d’Imari. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #649
    Roger Vlaminck

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #437
    Willy Vandersteen

    “Snoek in de Boter”. UItgave omstreeks 1952. Rug los.

    “Snoek in de Boter”. Edition autour de 1952. Dos endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #103

    Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.

    Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #381

    Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.

    Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 78 & 95 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een piëdestal van gedraaid eikenhout.

    Un piédestal en chêne torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #366

    Een muziekstaander van gesculpteerd mahoniehout in vier niveaus. Begin XXe eeuw.

    Etagere à musique en acajou sculpté à quatre niveaux. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184
    Hilaire Bals
    Period: °1940

    “Neerhofdieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Animaux de basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #710

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #116

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine . Fait main.
    No longer available
    Dim. 293 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More