#583
#313
#620
#799
Een art deco vaas van purper Booms glas.
#698
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
#7
Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.
#93Lalique, France
#703
#677
Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100
#222
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#691Jef. Festraets
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#6
Een sober eikenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten.
#395
#394
#431
Een houten doosje, sober versierd met parelmoer en een notitiekaft van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Petite boîte en bois sobrement décorée de nacre, ainsi qu’un cartable en bois de placage incrusté.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#536
Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
#126
#543
Een Thaise Rattanakosin Boeddha van verguld brons.
Bouddha Rattanakosin en bronze doré. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#178André Vincent BecquerelPeriod: 1893 - 1981
“Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.
“Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/400 -
#801
Een paar Louis-Philippe stoelen van notenhout. Bekleed met naaldwerk.
#279C. Sohn Jr.
“De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.
“Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80/120