Similar lots by type
-
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#737
Twee beeldjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Aziatisch beeldje van gesculpteerd been met een voorstelling van Garuda aan toe.
Deux statues en ivoire sculptée africaine. Nous ajoutons une statue en os sculpté représentant Garuda.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#495
Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518
“Chinese mandenhandelaar”. Een beeldje van been. Onderaan gesigneerd.
”Vendeur de paniers chinois”. Une statue en os. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#457
Een Chinese inktpot van ivoor, versierd met een gegraveerd decor van een draak. Evenals een XIXe eeuws rond doosje van papier-maché met een handgeschilderde afbeelding van een man.
Un encrier chinois en ivoire avec une décoration de dragons. Une petite boîte ronde en papier-mâché avec un décor peint à la main représentant un vieil homme.No longer availableDim. Ø: 6 - 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208
Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#58
Een vaasje versierd met een vogel van gesculpteerd Afrikaans ivoor en een fijn ivoren Mariabeeldje. Het laatste gesigneerd.
Un petit vase en ivoire africaine avec un décor d’oiseau et une statuette en ivoire fine représentant la Vierge. Cette dernière porte une signature.No longer availableDim. h: 21 & 8 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#646
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180 / 240 -
#105
Een antiek Bochara karpet.
Carpette Bochara ancien. Noué main.No longer availableDim. ± 120 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#462
Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266
Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#124P. Bayart
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee herstellingen.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Deux restaurations ont été effectuées.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#586
Een verlengbare eikenhouten tafel met getorste poten in H-verbinding en versierd met gebeeldhouwde hoofdjes.
Une table à allonges en chêne avec des pieds torsadés à entretoise en H, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. 160 (300) x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66
Een gebeeldhouwde armstoel, bekleed met groen fluweel.
Un fauteuil sculpté avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#70Tissot Stylist
Een herenhorloge met rekbare armband.
Montre à bracelet élastique homme.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#104Apol
‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
”Paysage avec des fermes”. Aquarelle, signée.No longer availableDim. H/ 46 l: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#521
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100