Similar lots by type
-
#148
Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.dNo longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 120/200 -
#232
Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#491Val St. Lambert
Een reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#703
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120/180 -
#501Val St. Lambert
Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 22 & 40 cmEstimate: € 180/240 -
#757
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.
Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.No longer availableDim. h: 24, 26 & 35 cmEstimate: € 60/80 -
#418Lalique, France
Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.
Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.No longer availableDim. h: 4 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#443
Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.
Deux grands et un petit vase en cristal taillé rouge doublé. Le plus petit marqué du Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 7; 18 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#171
Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#768Val St. Lambert
Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 8 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#458Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/60 -
#178Val St. Lambert
Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#625
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#128
Een lot van vijf kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee van ‘Flamant’, twee van ‘Baccarat’ (één met kleine barst binnenin de hals) en één zonder merk. (schade aan de rand).
Lot de cinq carafes en cristal incolore, deux de 'Flamant', deux de 'Baccarat' (une avec une petite fissure à l'intérieur du cou) et une sans marque (dommages à la jante).No longer availableDim. h: 24 - 33 cmEstimate: € 100/120 -
#645
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#457Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 5 - 6 cmEstimate: € 40/50 -
#302
Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.
Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.No longer availableDim. h: 16 - 34 cmEstimate: € 100/120 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#421Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.
Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.No longer availableDim. h: 2 - 9 cmEstimate: € 40/50 -
#738Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#267Val St. Lambert
Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 80/120 -
#747Val Saint-Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.
Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 & 26 cmEstimate: € 100/140 -
#168Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.
Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.No longer availableDim. h: 22; Ø: 31 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#413Goebel
“Muzikantjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Musiciens . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#16
Een verstelbare kinderstoel van gedraaid beukenhout met rieten zit en rug.
Une chaise haute réglable en bois de hêtre tourné avec assise et dossier en osier.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#579
Een kristallen sac-à-perles.
Un sac à perles en cristal.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 250/300 -
#593
“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
Diana . Une statue de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 500/800 -
#283
Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45/55 -
#248
Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
Deux bols en argent gaufré avec garniture en bois.No longer availableDim. h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 50/80 -
#44
“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#356
Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.
Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 50/60 -
#513
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 250/300 -
#246
Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#139
“Meisje met hondjes” & “Meisje met katjes”. Twee geaquarelleerde litho’s naar werken van Arthur John Elsley.
Fille aux chiens & Fille aux chatons . Deux lithographies aquarelles d'après les oeuvres d'Arthur John Elsley.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100/150