Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.

Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.

Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.
Dim. h: 24, 26 & 35 cm
SKU: 2306200757.
Category: Kristal.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #757
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #738
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #148

    Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.

    Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.d
    No longer available
    Dim. h: 25 - 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.

    Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 & 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #491
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een lot van vijf kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee van ‘Flamant’, twee van ‘Baccarat’ (één met kleine barst binnenin de hals) en één zonder merk. (schade aan de rand).

    Lot de cinq carafes en cristal incolore, deux de 'Flamant', deux de 'Baccarat' (une avec une petite fissure à l'intérieur du cou) et une sans marque (dommages à la jante).
    No longer available
    Dim. h: 24 - 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501
    Val St. Lambert

    Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #168
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.

    Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.
    No longer available
    Dim. h: 22; Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #645

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #457
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.

    Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    Val St. Lambert

    Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #421
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.

    Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267
    Val St. Lambert

    Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #418
    Lalique, France

    Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.

    Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #781

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een coupe met brede rand, een schaal en een dekselpot.

    Lot de cristal de Bohême taillé et coloré, composé d'une section à larges bords, d'un bol et d'un pot couvert.
    No longer available
    Dim. Ø: 10; 18 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #625

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #703

    Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.

    Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.
    No longer available
    Dim. h: 10, 12, 13 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #458
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #302

    Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

    Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #443

    Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.

    Deux grands et un petit vase en cristal taillé rouge doublé. Le plus petit marqué du Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7; 18 & 23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #212

    Een paar wandkandelaars.

    Une paire d'appliques murales.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #61

    Een plaasteren paardenhoofd.

    Une tête de cheval en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #395

    Twee halssnoeren, een armband en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver bezet met amber. Twee ervan gemerkt Denmark N.E.From.

    Deux colliers, un bracelet et une paire de boucles d'oreilles en argent 925‰ serties d'ambre. Deux marqués Danemark N.E.From.
    No longer available
    Dim. 130,25 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #316

    Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.

    Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.
    No longer available
    Dim. 132 x 136 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.

    Une tête de Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #56

    Merkwaardig bijzetmeubeltje van gefineerd mahoniehout. Een deurtje met latwerk, een lade in de gordel en bovenaan een valse lade. Vier gebogen klauwpoten van zwart hout, op wieltjes. Marmeren blad. XIXde eeuw. Slijtage.

    Table d'appoint remarquable en acajou plaqué. Une porte en treillis, un tiroir dans la ceinture et un faux tiroir en haut. Quatre pieds à griffes courbes en bois noir, sur roulettes. Dessus en marbre. XIXème siècle. Usure.
    No longer available
    Dim. 80 x 42 x 28,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #243

    Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.

    Une paire de ^photophores en marbre, métal et verre. Portées par des colonnes ioniques.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77

    Een kaak van een haai en een opgezet vogelskelet in een vitrinetje.

    Une mâchoire de requin et un squelette d'oiseau empaillé dans une vitrine.
    No longer available
    Dim. b: 29, h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 196 x 160 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken motieven.

    Boîte ancienne en chêne à motifs sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #599

    Een art nouveau halmeubel met vier kapstokken, paraplubak en handschoenkastje.

    Meuble de vestibule art nouveau à quatre crochets, bac à parapuies et armoire à gants.
    No longer available
    Dim. 220 x 116 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #286

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.

    Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More