Similar lots by type
-
#56Een achtdelig toiletstel van mauve glas, waarbij de flesjes met kristallen stoppen.
Garniture de toilette huit pièces en verre mauve dont des bouteilles aux bouchons en cristal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#22Een lot van vijf verschillende glazen vazen. De mauve beschadigd aan de basis.
Lot de cinq vases en verre. Le vase mauve accidenté à la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#17Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#102Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#19Een lot van tien glazen voorwerpen van Murano of in de geest van, bestaande uit vazen, kommen en schaaltjes.
Lot de dix objets en verre de Murano ou dans le style, comprenant des vases, des bols et des plats.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#16Een lot glaswerk, grotendeels met handgeschilderde decors, bestaande uit een grote vaas, vier kleine vaasjes, een doosje, een flesje van Daum, een Mary Gregory kopje, een schaaltje op voet en een kruikje. XIXe en XXe eeuw.
Lot de verre pour la plupart aux décors peints à la main, comprenant un grand vase, quatre petits vases, une boîte, une bouteille de Daum, une tasse Mary Gregory, un petit plat sur piédouche et une cruche. XIXe et XXe siècles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#129Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#15Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop
Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#161Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20 / 25 -
#4Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#1Een lot Booms glas, bestaande uit een grote vaas, een bol karafje en een parfumflesje van zwart glas en een driedelig toiletstelletje met handgeschilderde plantendecors.
Lot de verre de Boom comprenant un grand vase, une carafe pansue et un flacon à parfum en verre noir et une garniture de toilet trois pièces aux décors de plantes peints à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#2Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#104Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#10Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#103Een lot glaswerk, bestaande uit zes verschillende vazen, een kleine drageoir zonder deksel en een kandelaar.
Lot de verrerie comprenant et six vases différents, un petit drageoir sans couvercle et un bougeoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#20Een lot glaswerk, bestaande uit twee handgeschilderde vazen, een milieu-de-table, een vaas in montuur, twee dekselvazen, een kruikje en twee bloemenvaasjes.
Lot de verrerie dont deux vases peints à la main, un milieu de table, un vase à monture, deux potiches, une cruche et deux vases aux fleurs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#100Een lot glaswerk, bestaande uit een coupe, twee ijsemmertjes, een karaf, een mandje, een olie-en azijnstelletje en een schenkkan met verzilverde montuur.
Lot de verreries comprenant une coupe, deux seaux à glace, une carafe, un panier, un huilier-vinaigrier et une verseuse à monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#18Een lot van veertien kleine geslepen glaasjes van Grand Marnier.
Lot de quatorze gouttes taillés de Grand Marnier.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#152Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#23Een sierstuk van monochroom wit biscuit in de vorm van een jongen, een meisje en een zwaan bij een fontein. Met bijgevoegd marmeren voetstuk.
Pièce décorative en biscuit monochrome blanc représentant un garçon, une fille et un cygne près d’une fontaine. Base en marbre rapportée.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#130Een lot Limogesporselein, bestaande uit een fruitschaal, een grote theekop met schotel, een mokkatasje met schoteltje en twee schaaltjes met ontwerpen van Bakst.
Lot de porcelaines de Limoges dont une coupe à fruit, une grande tasse à thé à soucoupe, une tasse à moka et soucoupe et deux plats aux dessins de Bakst.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#101Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#109Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35 / 60 -
#75Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyDim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#70“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#99Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#149Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.
Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#118“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#5Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.
Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 22 cmEstimate: € 30 / 35

