Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende  vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop

Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop

Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.
Online only
SKU: 1006170015.
Category: Kristal.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #152

    Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.

    Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #128

    Een lot geslepen kleurloos glas en kristal, bestaande uit drie coupes, een asbak, een bonbonnière, een hoorn, een kannetje en een kandelaar met drakendecor.

    Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 50
  • #17

    Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.

    Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #104

    Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.

    Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #10

    Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.

    Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #179

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #62

    Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #158

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ijsemmertjes, een opengewerkt schaaltje, drie mandjes en een suikerpot.

    Lot de métal argenté comprenant deux seaux à glace, un plat ajouré, trois paniers et un sucrier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #88

    Twee sierjardinières van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een engeltje bij een slede en het andere in de vorm van een engeltje bij een schelp.

    Deux jardinières en porcelaine polychrome dont une en forme d’angelot près d’un traîneau et un autre avec un angelot près d’une coquille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #74

    Drie verschillende asbakken van verguld brons.

    Trois différents cendriers en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 14 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #149

    Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.

    Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #49

    Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.

    Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 & 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #132

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.

    Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h:20 - 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102

    Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.

    Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #32
    Boch La Louvière

    Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #78

    Drie verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een zwaan, een vogel en een kattenkop.

    Trois cendriers en bronze à décors en relief, d’un cygne, d’un oiseau et d’une tête de chat.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 - 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More