Similar lots by type
-
#17
Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#4
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#128
Een lot geslepen kleurloos glas en kristal, bestaande uit drie coupes, een asbak, een bonbonnière, een hoorn, een kannetje en een kandelaar met drakendecor.
Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#10
Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#104
Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#152
Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#134
Een lot messing, bestaande uit twee verschillende koetslampen, een processielamp, een paar vaasjes, een pijpenrekje, een kruisbeeld en twee borden.
Lot de lation comprenant deux lampes de calèche, une lampe de procession, une paire de petite vases, un porte-pipe, un crucifix et deux assiettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#5
Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#20
Een lot glaswerk, bestaande uit twee handgeschilderde vazen, een milieu-de-table, een vaas in montuur, twee dekselvazen, een kruikje en twee bloemenvaasjes.
Lot de verrerie dont deux vases peints à la main, un milieu de table, un vase à monture, deux potiches, une cruche et deux vases aux fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#165
Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#41
Een tabakspot van terracotta met een reliëfdecor.
Pot à tabac en terre cuite à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#133
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepot en een olie- en azijnvaatje.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une cafetière et un tonneau huilier-vinaigrier.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#172
Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#191
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#113
Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.
Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#118
“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40