Similar lots by type
-
#697Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.
Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 6, 9 & 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#301Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.
Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Val St. LambertEen zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 5,5 & 24,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#298Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.
Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#257Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#363Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Val St. LambertEen vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.
Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418Val St. LambertEen vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.
Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#381Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.
Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Val St. LambertEen conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 90 / 110 -
#693Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.No longer availableDim. 18 en 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#228Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de couleurs différentes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110
Other lots in this auction
-
#694“Dame met spiegel”. Een aquarelstudie op papier. Gemonogrammeerd ‘FM’.
Dame au miroir . Une étude aquarelle sur papier. Monogrammé FM .No longer availableDim. 33,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d'eau douce.No longer availableDim. +/- 125 cmEstimate: € 140 / 180 -
#49Een lot van elf koper/staalgravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen. Grotendeels XIXe eeuws.
Un lot de onze gravures sur cuivre et acier avec vue sur la cathédrale d'Anvers. En grande partie du XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 9 - 34 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Quatre pots chinois en faïence et porcelaine. Montures en laiton.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Twee verschillende grote glazen drageoirs.
Deux grands drageoirs en verre différents.No longer availableDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#479Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Eté II”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat. Artiestenproef.
Eté II . Une lithographie. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche. Test d'artiste.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#425Een langgerekt Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain allongé.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 155 x 90 & 170 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#515Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#582Van Herck (?)“Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.
Personnage assis . Huile et dentelles sur toile. Signé et daté ' 65. Signature difficile à lire.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#408Een lot van 8 kleurloze kristallen en glazen karaffen, kruikjes en een doosje. (één stop gebroken, enkele kleine letsels).
Un lot de 8 carafes en cristal et verre incolores, des cruches et une boîte. (Un bouchon cassé, quelques dégâts mineurs).No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 100

