Similar lots by type
-
#355Val Saint lambertTwee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.
Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.No longer availableDim. h: 6,5 & 12,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#395Lalique, FranceEen siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#261Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Val Saint LambertDrie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.
Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 6 - 17 & 17,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#618Val Saint lambertDrie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.
Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.No longer availableDim. h: 20,5, 22,5 & 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#34Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.
Un bol et une petite tazza en cristal de Bohème doublé vert et taillé.No longer availableDim. Ø: 25 & 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#211Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.
Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#347Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Val Saint LambertEen parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#542Val Saint LambertEen lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.
Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 120 / 200 -
#308Val Saint LambertEen designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.
Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.
Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.No longer availableDim. h: 32,5 & 36,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#357Val Saint LambertEen vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#348Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 1& cmEstimate: € 80 / 100 -
#327Twee geslepen kristallen schalen.
Deux coupes en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#328Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#351Val Saint LambertEen presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#608Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#417Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Val Saint LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.
Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#301Christofle PorcelaineEen porseleinen schotelltje met meerkleurig en verguld decor van bladermotieven. Gemerkt en in origineel etui.
Un petit plat en porcelaine à décor multicolore et doré de motifs de feuilles. Marqué et dans son écrin d'origine.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#377Een paar geglazuurd aardewerken olifantjes. Chinees werk.
Paire d'éléphants en terre vernissée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#333Een houten schrijfnecessaire met intarsia. Gemerkt Annie De Laet.
Ecritoire en bois avec intarsia. Marqué Annie De Laet.No longer availableDim. L. 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#143HergéVier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#59Péjé“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254Marcel Ruyssinck“Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chat". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#638Een grote woestijnroos.
Une grande rose du désert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#298Papeterie Bernaert, BruxellesEen gietijzeren boekenpers.
Presse à livres en fonte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Val Saint LambertEen mauve en blauwe schaal van kristal.
Un bol en cristal mauve et bleu.No longer availableDim. L 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#125Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten:- 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officer, 3rd Guards Regiment- 1825 Officer, Coldstream Guards- 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.
Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome :- 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officier, 3rd Guards Regiment.- 1825 Officier, Coldstream Guards.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180

