Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.

Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.

Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.
Dim. H:5-30cm
SKU: 3008220693.
Category: Kristal.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #355
    Val Saint lambert

    Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.

    Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #395
    Lalique, France

    Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.

    Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #261
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385
    Val Saint Lambert

    Drie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.

    Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 17 & 17,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #618
    Val Saint lambert

    Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5, 22,5 & 23 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #34

    Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.

    Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. H:17cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #215

    Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.

    Un bol et une petite tazza en cristal de Bohème doublé vert et taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 & 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #211

    Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.

    Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #347

    Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.

    Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #542
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.

    Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.
    No longer available
    Dim. H:19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.

    Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #648

    Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.

    Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.
    No longer available
    Dim. h: 17, 11 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #617

    Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.

    Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #357
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #348

    Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.

    Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.
    No longer available
    Dim. h: 1& cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #327

    Twee geslepen kristallen schalen.

    Deux coupes en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #328

    Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.

    Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #351
    Val Saint Lambert

    Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.

    Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323

    Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.

    Un vase de cristal coloré. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #608
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #417

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Val Saint Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.

    Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #301
    Christofle Porcelaine

    Een porseleinen schotelltje met meerkleurig en verguld decor van bladermotieven. Gemerkt en in origineel etui.

    Un petit plat en porcelaine à décor multicolore et doré de motifs de feuilles. Marqué et dans son écrin d'origine.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #377

    Een paar geglazuurd aardewerken olifantjes. Chinees werk.

    Paire d'éléphants en terre vernissée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #333

    Een houten schrijfnecessaire met intarsia. Gemerkt Annie De Laet.

    Ecritoire en bois avec intarsia. Marqué Annie De Laet.
    No longer available
    Dim. L. 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #143
    Hergé

    Vier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap. - “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los. - “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat. - “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)

    Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #59
    Péjé

    “Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #254
    Marcel Ruyssinck

    “Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fille au chat". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #638

    Een grote woestijnroos.

    Une grande rose du désert.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #298
    Papeterie Bernaert, Bruxelles

    Een gietijzeren boekenpers.

    Presse à livres en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583
    Val Saint Lambert

    Een mauve en blauwe schaal van kristal.

    Un bol en cristal mauve et bleu.
    No longer available
    Dim. L 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More