Other lots in this auction
-
#165Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de deux perles.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#296Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#54Loritat (?)“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#299Alfred Boelaerd“Zittend naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Een karafje van blauw en kleurloos Muranoglas met een verguld decor.
Une petite carafe en verre Murano bleu et incolore.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#308Een oud Russisch houten abacus.
Un ancien boulier russe.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 230 x 120 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#387Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld geslepen kristal. Gemerkt. Gaaf.
Un vase en cristal vert doublé taillé. Intacte, avec marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,3 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,3 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 280 / 350 -
#116Een reeks van zes antieke glazen borrelglaasjes. De stam versierd met spiraalvormige inclusies.
Une série de 6 verres antiques à schnapps, les bases décorées d’inclusions sphériques.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#411Val-St-LambertEen lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.
Un lot de trois vases et un cendrier. Marques.No longer availableDim. h: 13,5 en 14,5 cmEstimate: € 100 / 120

