Other lots by Val St. Lambert
#693Val St. Lambert
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
#227Val St. Lambert
#649Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#233Val St. Lambert
#631Val St. Lambert
Een vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé mauve. Marqué.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#661Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#37Val St. Lambert
Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50
#667
Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
#614
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
#627
Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
#684
#695
#678
#520
#641
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50
#210
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 14 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et de saphir rose d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 750/850 -
#380
Een dierenpak. Carnavalskostuum.
Un costume d'animal. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#16
Een lot van zes porseleinen apothekerspotten met een Japans decor van vogels.
Un lot de six pots de pharmacie en porcelaine avec un décor japonais d'oiseaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/60 -
#332
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableDim. (h: 20 - 38 cm)Estimate: € 40/50 -
#269Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#690
4 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#108Goebel, Germany
#363
Een houten en een messingen kistje.
#14Batardy
“5000 Frank”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#242Jozef TilleuxPeriod: 1897 - 1978
#121
Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. Ø 10 cm max. 379 gEstimate: € 120/180 -
#29
Een zeer gevarieerd lot boeken, landkaarten e.d. m.b.t. toerisme in België van het einde der XIXde eeuw tot de jaren 1930. O.m. 9 “Guides Cosyn, Ardennes Belges, Bruxelles e.a.”, “Le Brabant en Images”. Ed. Lebègue, Bruxelles. En vele andere.
Un lot très varié de livres, de cartes et de tourisme en Belgique de la fin du XIXème siècle aux années 1930. Om 9 Guides CosynNo longer availableEstimate: € 40/60