Other lots by Swarovski
-
#457Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 5 - 6 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#768Val St. Lambert
Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 8 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#178Val St. Lambert
Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#232
Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#781
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een coupe met brede rand, een schaal en een dekselpot.
Lot de cristal de Bohême taillé et coloré, composé d'une section à larges bords, d'un bol et d'un pot couvert.No longer availableDim. Ø: 10; 18 & 29 cmEstimate: € 40/50 -
#703
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120/180 -
#757
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.
Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.No longer availableDim. h: 24, 26 & 35 cmEstimate: € 60/80 -
#738Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#418Lalique, France
Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.
Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.No longer availableDim. h: 4 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#443
Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.
Deux grands et un petit vase en cristal taillé rouge doublé. Le plus petit marqué du Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 7; 18 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#747Val Saint-Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.
Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 & 26 cmEstimate: € 100/140 -
#171
Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#501Val St. Lambert
Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 22 & 40 cmEstimate: € 180/240 -
#458Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/60 -
#148
Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.dNo longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 120/200 -
#117
Twee geslepen glazen karaffen en een kristallen snavelkan met verzilverde monturen, bijgevoegd twee glazen kandelars met metalen monturen.
Deux carafes en verre taillé et une carafe à bec en cristal avec des cadres en métal argenté, deux bougeoirs en verre avec des cadres en métal inclus.No longer availableDim. h: 19 - 30 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#645
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#625
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#491Val St. Lambert
Een reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#267Val St. Lambert
Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 80/120 -
#168Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.
Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.No longer availableDim. h: 22; Ø: 31 cmEstimate: € 180/240 -
#302
Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.
Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.No longer availableDim. h: 16 - 34 cmEstimate: € 100/120 -
#128
Een lot van vijf kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee van ‘Flamant’, twee van ‘Baccarat’ (één met kleine barst binnenin de hals) en één zonder merk. (schade aan de rand).
Lot de cinq carafes en cristal incolore, deux de 'Flamant', deux de 'Baccarat' (une avec une petite fissure à l'intérieur du cou) et une sans marque (dommages à la jante).No longer availableDim. h: 24 - 33 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#367
Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.
Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#353
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Une paire de chenets en fonte et laiton.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#740
Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.
Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#47
Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.
Un grand vase cornet de porcelaine de Bruxelles polychrome. Ancienne restauration à la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30/40 -
#161
Een ovale jardinière van meerkleurig barbotine, geflankeerd door kinderfiguren. Barst over de onderkant.
Une jardinière ovale de barbotine multicolore, flanquée de figures d'enfants. Fissure sur le fond.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 160/180 -
#131
Een paar zittende hondjes op kussens. Meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor en met bronzen ornamenten. Onderaan gemerkt.
Une paire de chiens assis sur des coussins. Poterie multicolore, décorée de décor floral et d'ornements en bronze. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 130/160 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een cabochon van jade van ± 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant de ± 0,53 ct au total et d'un cabochon de jade de ± 8,04 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 850/950 -
#195
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taillés en brillant de ± 0,30 ct et d'émeraudes pesant ± 0,82 ct.No longer availableDim. 2,96Estimate: € 600/700 -
#480
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#611
Een Chinese porseleinen jardinière.
Une jardinière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 31, 57 x 45 cmEstimate: € 400/450 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80/120