Similar lots by type
-
#147Val Saint Lambert
Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120/200 -
#185Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.
Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#105Val Saint Lambert
Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.
Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 24 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#197Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#75Val Saint Lambert
Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#237
Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.
Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#97Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/150 -
#55
Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 50/80 -
#45Val Saint Lambert
Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#327Val Saint Lambert
Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 40/50 -
#158Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#207Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#35Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.
Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#187Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300/400 -
#217Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#135Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 240/320 -
#167Val Saint Lambert
Een grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#247Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#312Val Saint Lambert
Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/60 -
#65Val Saint Lambert
Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#255Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#117Val Saint-Lambert
Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#9
“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#611
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h : 36 cmEstimate: € 40/50 -
#178
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer naar Antonio Canova.
Une paire de lions couchés en marbre sculpté d'après Antonio Canova.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 320/340 -
#591
Een Chinees juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag.
Une boîte à bijoux chinoise à cinq coulisses ornée de plaques de jade et de ferrures en laiton.No longer availableDim. 16,5 x 27 x 14 cmEstimate: € 140/180 -
#122De Wael
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#431
Een paar kleine balustervazen van veelkleurig Chinees porselein met een famille jaune decor van vogels en vlinders in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine multicolore à décor famille jaune d'oiseaux et de papillons dans des niches. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/250 -
#92G. Ducat
“Jonge vrouw met paarlen halssnoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune femme au collier de perles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#509
Een grote Balinese schildering op zijde.
Une grande peinture balinaise sur soie.No longer availableDim. 142 cm x 85 cmEstimate: € 60/80 -
#121Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 180/240 -
#47Val Saint-Lambert
Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60/80 -
#11
Een paar kleine terrines met deksels van Frans porselein met een verguld en lichtblauw decor. Zonder merk.
Paire de petites terrines à couvercles en porcelaine de France à décor or et bleu clair. Sans marque.No longer availableDim. L. 24 cm, H. 16 cmEstimate: € 40/60 -
#254Dieudonné Jacobs
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 cm x 45 cmEstimate: € 80/120