#585
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#57
Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#581
Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#515
Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#506Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#381
Een art deco lamp van groen glas.
#416
Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
#484
“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#678
#297
#715
“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
”Acteur Kabuki et coq”. Une gravure sur bois. Ecole Utagawa.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80