#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
#261
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
#626
Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
#716Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#645
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#461
Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#262
“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
#687
Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
#211
“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500/1600 -
#11
Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.No longer availableDim. H. 22 x 33 cmEstimate: € 25/35 -
#233
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.