Similar lots by type
-
#407Murano
Een clown van meerkleurig glaspasta.
Clown en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
Lot de vingt pot de pharmacie en verre de Bohème de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1067Val St. Lambert
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un grand et un petit vase en cristal taillé, partiellement mauve dans la masse. Tout deux portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 16 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.
Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#1015
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#768
Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.
Deux chandeliers en verre incolore.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#401
Een toekan van meerkleurig Muranoglas.
Toucan en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#957
Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.
Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#727
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Un clown en verre de Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#392
Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.
Six verres en verre rouge à décor gravé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#938
Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.
Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#459
Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45/55 -
#1008Murano
Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#1011Val St. Lambert
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
Un pied de lampe et un chandelier à trois bras en cristal vert. Portent une marque.No longer availableDim. h: 37 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
Douze sous-verres en cristal incolore. Dans les boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#403
Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Trois flacons à parfum en cristal taillé à la main dont deux mauves et un vert, colorés dans la masse.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#1078
Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase et un pique-fleurs en cristal taillé, mauve et vert dans la masse. le premier de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 & 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700 -
#779
Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.
Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#46Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#878
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#128
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/220 -
#487
Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#827
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.
Un lot d’objets en faïence de Delft, comprenant dix carreaux avec différents décors, six petites assiettes décoratives et un petit coeur.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#841
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#584
“Loosdrecht”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorrenberg.
”Loosdrecht”. une aquarelle. Porte la signature: Smorrenberg.No longer availableDim. 35,5 x 56 cmEstimate: € 250/280 -
#264Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#804
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 249 cmEstimate: € 400/500 -
#640
Een secretaire en bijpassende armstoel in Engelse stijl, gemarqueteerd.
Secrétaire et fauteuil assorti de style anglais. Décor marqueté.No longer availableDim. 98 x 113 cmEstimate: € 300/500 -
#445
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50/80 -
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
Un miroir avec encadrement en bois doré, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80