Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.
Dim. h: 16 - 34 cm
SKU: 2306200302.
Categories: Glaswerk, Kristal.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #302
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #457
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.

    Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #458
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #418
    Lalique, France

    Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.

    Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #747
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.

    Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 & 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #758

    Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.

    Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een paar art nouveau vazen van iriserend glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #435

    Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.

    Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.

    Un vase en pâte de verre à décor taché de noir. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501
    Val St. Lambert

    Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #757

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.

    Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 24, 26 & 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703

    Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.

    Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.
    No longer available
    Dim. h: 10, 12, 13 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #753

    Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.

    Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. b: 69 & 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #645

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #625

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #677

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444

    Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.

    Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.

    Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #738
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #768
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #778

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #781

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een coupe met brede rand, een schaal en een dekselpot.

    Lot de cristal de Bohême taillé et coloré, composé d'une section à larges bords, d'un bol et d'un pot couvert.
    No longer available
    Dim. Ø: 10; 18 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #89
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #779

    Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.

    Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 107,5 x 65 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #676

    Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.

    Un tapis en laine chinoise à décor floral.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #286

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.

    Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #151

    Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #259
    Jozef Posenaer
    Period: 1876-1935

    “Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.

    Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446

    Een lage Lodewijk XV muziekstaander, vooraan en achteraan gebeeldhouwd rocaillemotief. Kleine manco’s.

    Un porte-musique bas Louis XV, motif de perles de rocaille sculpté à l'avant et à l'arrière. Petits défauts.
    No longer available
    Dim. 65 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #521

    Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.

    Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #49
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 63/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 63/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #539
    Malo (?)

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #546

    Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.
    No longer available
    Dim. 360 x 274 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #378

    vijf tinnen klisteerspuiten, waarvan vier met gedraaide houten handvaten en een bedpan. XIXde eeuw.

    Cinq seringues à lavement en étain, quatre avec des poignées en bois torsadées et un bassin de lit. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 28 - 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More