#303Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#761Een lot van vijf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de cinq coucous en bois et plastique. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25 / 45 -
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
#482“Postimpressionistisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Epstein.
”Paysage post-impressionniste”. Huile sur toile. Porte une signature: Epstein.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 40 / 60