#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#598“Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.
”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 320 / 400 -
#640Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#74530; 34 & 35 Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.
Trois petites voitures jouets, emballages d’origine:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#356Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 550 / 650 -
#33Een gedreven koperen samovar.
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau, Flandres”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250 / 400