Similar lots by type
-
#96Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.
Presse-papier en verre polychrome italien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#181Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#116Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#11Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).
Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#6Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.
Deux moutardiers et quatre salières en métal argenté aux récipients en verre bleu cobalt (dont deux abîmées).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#382Vic Van Berckelaer“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.
Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26Twee wezens uit de hindoemythologie van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#255D. Steenwerckx“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#352Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#44Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#295Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableOnline onlyDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#40Een schemerlampje gemonteerd op een cloisonné vaas met messingen voet. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw.
Petit lampadaire monté sur un vase en cloisonné à piétement en laiton. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 45,5 cm (met kap)Estimate: € 80 / 100 -
#309Juliaan Severin“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#325C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30

