Similar lots by type
-
#6
Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.
Deux moutardiers et quatre salières en métal argenté aux récipients en verre bleu cobalt (dont deux abîmées).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#215
Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.
Presse-papier en verre polychrome italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/30 -
#80
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#181
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#11
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).
Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/50 -
#96
Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60/80 -
#116
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#76
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#251Ch. Demets
“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#261Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#321Tony Van OsPeriod: 1886-1945
“Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.
“Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 30 x 44 cmEstimate: € 400/500 -
#277
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#204
Een driedelig klokstel van onyx en zwart marmer, versierd met twee fazanten van zamak. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée e trois pièces en onyx et marbre noir, faisants en régule. Art déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/100 -
#196
Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#41
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#47
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#175
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#188
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 120/160