#178Een lange vaas van glaspasta.
#828“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
#381Een lot glaswerk, bestaande uit een asbak van glaspasta, twee verschillende amberkleurige vazen en een kleurloze.
#198Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
#98Lederen etui met daarin een verzegelde reliekhouder met een stuk stof toebehorend aan St-Vincentius a Paolo, een kruisje van ebbenhout en zilver met achteraan een gegraveerd gebed en twee miniatuurbeeldjes van Maria en St-Jozef met kind in barokke stijl. Binnenin een bidprentje met een relikwie van Don Bosco, gedateerd 1915.
Etui en cuir contenant un reliquaire scellé avec un morceau de tissu appartenant à St-Vincent de Paul, un crucifix en ébène et argent avec une prière gravée au verso et deux statuettes miniatures représentant Joseph et Marie à l’Enfant de style baroque. A l’intérieur une carte de prière munie d’une relique de Don Bosco, datée 1915.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#367Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
#88Een zwarte vaas van booms glas met vergulde versieringen.
Vase en verre de Boom noir à décor doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#553Een paar vazen op voet van in de massa rood gekleurd Boheems glas met een geëtst decor.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#419Een octogonaal wandklokje van mahoniehout en geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Omstreeks 1900.
Pendule murale octogonale en acajou et cuivre jaune. Cadran émaillé. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344J.C. Happendel“Twee trekpaarden”. Lithografie, gesigneerd buiten de plaat.
“Deux chevaux de trait”. Lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507LimaEen treinstel in oorspronkelijke doos met locomotief, wagons, rails, station enz.
#366BelouchEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#710Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.
#629“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
#351Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
#615Vijf geldbeursjes van verzilverd metalen maliën in diverse formaten.
Cinq porte-monnaie aux maillons en métal argenté. Tailles diverses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#140Twee verschillende broches van 18 karaats geel goud.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 150 / 200