Similar lots by type
-
#129Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#19Een lot van tien glazen voorwerpen van Murano of in de geest van, bestaande uit vazen, kommen en schaaltjes.
Lot de dix objets en verre de Murano ou dans le style, comprenant des vases, des bols et des plats.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#152Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#102Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#16Een lot glaswerk, grotendeels met handgeschilderde decors, bestaande uit een grote vaas, vier kleine vaasjes, een doosje, een flesje van Daum, een Mary Gregory kopje, een schaaltje op voet en een kruikje. XIXe en XXe eeuw.
Lot de verre pour la plupart aux décors peints à la main, comprenant un grand vase, quatre petits vases, une boîte, une bouteille de Daum, une tasse Mary Gregory, un petit plat sur piédouche et une cruche. XIXe et XXe siècles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#103Een lot glaswerk, bestaande uit zes verschillende vazen, een kleine drageoir zonder deksel en een kandelaar.
Lot de verrerie comprenant et six vases différents, un petit drageoir sans couvercle et un bougeoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#104Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#56Een achtdelig toiletstel van mauve glas, waarbij de flesjes met kristallen stoppen.
Garniture de toilette huit pièces en verre mauve dont des bouteilles aux bouchons en cristal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#17Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#100Een lot glaswerk, bestaande uit een coupe, twee ijsemmertjes, een karaf, een mandje, een olie-en azijnstelletje en een schenkkan met verzilverde montuur.
Lot de verreries comprenant une coupe, deux seaux à glace, une carafe, un panier, un huilier-vinaigrier et une verseuse à monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#22Een lot van vijf verschillende glazen vazen. De mauve beschadigd aan de basis.
Lot de cinq vases en verre. Le vase mauve accidenté à la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#18Een lot van veertien kleine geslepen glaasjes van Grand Marnier.
Lot de quatorze gouttes taillés de Grand Marnier.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#128Een lot geslepen kleurloos glas en kristal, bestaande uit drie coupes, een asbak, een bonbonnière, een hoorn, een kannetje en een kandelaar met drakendecor.
Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#10Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#161Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20 / 25 -
#1Een lot Booms glas, bestaande uit een grote vaas, een bol karafje en een parfumflesje van zwart glas en een driedelig toiletstelletje met handgeschilderde plantendecors.
Lot de verre de Boom comprenant un grand vase, une carafe pansue et un flacon à parfum en verre noir et une garniture de toilet trois pièces aux décors de plantes peints à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#2Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#157Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schoteltjes, belletjes, dekseldoosjes, een kandelaar, enkele golftrofeeën, een bekertje, een mandje, ...
Lot de métal argenté comprenant des plats, de sonnettes, de boîtes, un candélabre, des trophées de golfe, un gobelet, un panier etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#51Een lot van vier voorwerpen, bestaande uit een klein bronzen mandje met een decor van kastanjebladeren, een messingen kandelaar op drie draakvormige pootjes, een bronzen vaasje met druivenranken en een messingen kandelaar, gedragen door een klassieke voruwenfiguur.
Lot de quatre objets comprenant un petit panier en bronze à décor de feuilles de châtaigne, un candélabre en laiton sur trois dragons, un petit vase en bronze aux vignes, un candélabre en laiton porté par une femme classique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#164Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#165Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#13Een lot van vijftien miniatuur schoentjes of klompjes in diverse uitvoeringen en materialen.
Lot de quinze chaussures diverses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#166Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#107Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#180Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15 / 20 -
#95“Chinese visser”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje. Vissersnet beschadigd. Begin XXe eeuw.
“Pêcheur chinois”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Filet accidenté. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#143Twee reliëfs van gedreven rood koper met een decor van bloemen en van kruiken. We voegen er een rood koperen vaasje aan toe.
Deux reliefs en cuivre rouge repoussé à décor de fleurs et de cruches.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#190“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80 / 120

