Similar lots by type
-
#381
Een lot glaswerk, bestaande uit een asbak van glaspasta, twee verschillende amberkleurige vazen en een kleurloze.
Lot de verreries comprenant un cendrier en pâte de verre, deux vases ambrés différents et un vase incolore.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#408
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#553
Een paar vazen op voet van in de massa rood gekleurd Boheems glas met een geëtst decor.
Paire de vases sur piédouches, en verre de Bohème, colorés rouge dans la masse et à décor gravé.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 40/50 -
#88
Een zwarte vaas van booms glas met vergulde versieringen.
Vase en verre de Boom noir à décor doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 32/40 -
#307
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#62Romain Malfliet
“Verloren Brood, Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“Verloren Brood, Anvers”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#178
Een lange vaas van glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 120/180 -
#98
Lederen etui met daarin een verzegelde reliekhouder met een stuk stof toebehorend aan St-Vincentius a Paolo, een kruisje van ebbenhout en zilver met achteraan een gegraveerd gebed en twee miniatuurbeeldjes van Maria en St-Jozef met kind in barokke stijl. Binnenin een bidprentje met een relikwie van Don Bosco, gedateerd 1915.
Etui en cuir contenant un reliquaire scellé avec un morceau de tissu appartenant à St-Vincent de Paul, un crucifix en ébène et argent avec une prière gravée au verso et deux statuettes miniatures représentant Joseph et Marie à l’Enfant de style baroque. A l’intérieur une carte de prière munie d’une relique de Don Bosco, datée 1915.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#828
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#197Boch
Een kalebasvaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemenmotief. Gemerkt met sticker.
Gourde en faïence polychrome décorée de fleurs. Marque à l’étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/160 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#802
Een paar notenhouten armstoelen in Louis-Philippestijl. Opnieuw te bekleden.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe. A recouvrir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#8
Lot varia met vier diverse pillendoosjes, twee roompotjes van Royal Worcester porselein, vijf diertjes van Herent porselein, een vaasje van Wedgwood biscuit, 5 diverse kleine schoteltjes, een asbakje en 6 souvenirlepeltjes van zilver en van verzilverd metaal. Alles gemerkt.
Lot varié comprenant quatre boîtes à pilules diverses, deux crémiers en porcelaine de Royal Worcester, cinq animaux en porcelaine de Herent, un petit vase de Wedgwoord, 5 petits plats divers, un petit cendrier et six cuillères souvenirs en argent et en métal argenté. Marque sur toutes les pièces.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#249Harens
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 51 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#816
Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.
Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#432
“Belegering van een burcht”. Ontwerptekening op papier. XVIIe eeuw.
“Siège d’une forteresse”. Croquis sur papier. XVIIe siècle.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 300/340 -
#772
Twee boeken:- “De Eerste Wereldoorlog dag na dag”. Ian Westwell. - “De Tweede Wereldoorlog dag na dag”. Anthony Shaw.Zuidnederlandse uitgeverij N.V. Aartselaar.
Deux livres:- “De Eerste Wereldoorlog dag na dag”. Ian Westwell. - “De Tweede Wereldoorlog dag na dag”. Anthony Shaw.Zuidnederlandse uitgeverij N.V. Aartselaar.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#232
Een ingekaderd wandtapijt met romantische voorstellingen. Recent werk.
Tapisserie encadrée avec une scène romantique. Travail contemporain.No longer availableDim. 62 x 200 cmEstimate: € 50/80 -
#533
Een tabakspotje van blauw en wit porselein. Chinees werk, XIXde eeuw.
Petit pot à tabac en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#488Charles SteffenPeriod: °1927
Zonder titel. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1968.
Sans titre. Terre cuite. Signée et datée 1968.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 200/300