#576Ronde tafel in Empirestijl.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#637Bulldog van composiet.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#590Lantaarn van brons en glas.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#233Metalen kerstboom.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80 / 120
#688Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø:16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#61GienEen inktstel van blauw en wit aardewerk met drie inktpotjes, versierd met een bloemendecor en met leeuwenkopjes. Onderaan gemerkt.
#369Een kleine luchter van koper en glas met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre et verre et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten in spiraalvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants en spirale ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#86Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
#473Twee chocoladekannetjes van meerkleurig Limogesporselein met verschillende Chinese decors. Eén gemerkt onderaan.
Deux verseuses à chocolat en porcelaine de Limoges polychrome avec décors chinois. Une porte une marque en dessous de la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.
#797Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#733Een grote ronde schotel van Imariporselein.
Un grand plat rond en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 30 / 40