Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
Dim. h: 18 - 39 cm
SKU: 0602180422.
Category: Glaswerk.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #727

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Un clown en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #407
    Murano

    Een clown van meerkleurig glaspasta.

    Clown en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1068

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #459

    Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.

    Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #779

    Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.

    Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #438

    Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.

    Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #233

    Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.

    Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een toekan van meerkleurig Muranoglas.

    Toucan en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1008
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #423

    Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.

    Deux chandeliers en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938

    Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

    Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #268
    Schiettekatte

    “Grote Markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    “Grand-Place d’Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.
    No longer available
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #947

    Een ménagère met een uitgebreid bestek van verzilverd metaal. Compleet voor twaalf personen.

    Une ménagère comprenant un service à couverts en métal argenté. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #564
    Jean Colette

    “Molens bij de sloot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Moulins près du fossé.” Huile sur panneau, signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #717
    V. D.

    Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes. We voegen er negen andere glazen aan toe.

    Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #4

    Accordeonist van polychroom porselein. Achteraan merk van Rudolstadt.

    Accordéoniste en porcelaine polychrome. Marque au verso: Rudolstadt.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #657

    Vijf diverse ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.

    Cinq bustes en ivoire. Travail africain, début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #571

    Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Divinité chinois en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #665

    Een zwartgelakte commode tombeau met drie laden, versierd met bloemenmarquetterie en met bloemvormige bronzen trekkers.

    Commode tombeau laquée noire à trois tiroirs décorés de marquetterie florale et aux anses de bronze en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 93 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #901
    Teo

    “Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.

    “Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.
    No longer available
    Dim. H 70 en 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More