Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
Dim. h: 18 - 39 cm
SKU: 0602180422.
Category: Glaswerk.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.

    Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.

    Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #423

    Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #779

    Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.

    Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #768

    Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.

    Deux chandeliers en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.

    Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #938

    Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

    Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #151

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1008
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #407
    Murano

    Een clown van meerkleurig glaspasta.

    Clown en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1068

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #727

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Un clown en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #401

    Een toekan van meerkleurig Muranoglas.

    Toucan en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #592

    ‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25

    “Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm; B: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #731

    Een groot en een klein bord van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor. Tweede deel XIXe eeuw.

    Une grande et une petite assiette en porcelaine de Chine avec décor de fleurs en blanc et bleu. Deuxième partie du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een paar borden van blauw en wit aardewerk met decor van Chinese rotstuinen. Delft, XVIIIde eeuw.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche avec décor de jardins chinois. Delft, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #818

    Een lot messing, bestaande uit twee verschillende olielampen, wandkandelaars en een schaaltje in de vorm van een vogel.

    Lot de laitons comprenant deux lampes à huiles différentes, des appliques et un petit plat en forme d’oiseau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1045

    Een notenhouten make-uptafeltje in Régencestijl met een spiegel in het klapblad en twee laden. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une table de toilette en noyer, style régence, avec un miroir dans la tablette abattante et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 75 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #853

    Een lot varia, bestaande uit een oude gietijzeren weegschaal met gewichten, een biscuit groepje, een oude sodafles, een koperen pannetje, 21 gietijzeren sierhekjes en twee kleine gietijzeren strijkijzertjes.

    Un lot d’objets divers, dont une balance en fonte avec poids, un petit groupe en biscuit, un siphon ancien, 21 grilles décoratives et deux fers à repasser en fonte.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #485

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Régence recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #297

    Een punchbowl met kroezen en een schenkkan van Keuls aardewerk met polychroom decor.

    Bol à punch et chopes et une verseuse en grès de Cologne à décor polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.

    Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #555
    Mahal

    Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.
    No longer available
    Dim. 404 x 368 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #883

    Een groot lot prentkaarten e.a. (meer dan 2000 stuks), meer dan 400 postkaarten van Assurance, Vieillesse, Invalidité Luxembourg met diverse Europese postzegels.

    Grand lot de cartes postales e.a. (plus de 2000 pièces, plus de 400 cartes postales d’Assurance, Vieillesse, Invalidité” du Luxembourg avec différents timbres européens.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More