Similar lots by type
-
#445
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#28
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#61
Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.
Trois cloches en verre et socles en bois, et trois statues saintes en biscuit polychrome et un crucifix en cuivre argenté et bois noir laqué.No longer availableDim. h: 49 & 60 cmEstimate: € 60/100 -
#388
Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.
Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.No longer availableDim. h: 35 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#753
Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#377
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#153
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#450
Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#21Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#108
Een schotel van iriserend glas in de geest van Loetz, op een metalen voetstuk. Tijdperk art nouveau.
Un plat en verre irisé dans l’esprit de Loetz, sur socle en métal. Art Nouveau.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80/120 -
#347
Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.
Une statue de la Vierge Marie et deux cadres d’enfants en porcelaine. Les cadres portent la marque d’une ancre.No longer availableDim. h: 34 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#555
“Verklede man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme déguisé”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/100 -
#323Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.
Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.No longer availableDim. h: 45 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#88Voigtländer e.a.
Een partij analoge fototoestellen.
Un lot d’appareils photos analogues.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#694
“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#490
“Wijze met scroll”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Sage et rouleau”. Un netsuke en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle. Signature à la base.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60/100 -
#116Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.
Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.No longer availableDim. H. 3 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380