Other lots in this auction
-
#46Drie stuks meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een wandvaasje, een potje en een bordje.
Trois pièces de poterie multicolore de Rouen, composées d'un vase mural, d'un pot et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. l: 13 - 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#114“Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Eglise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Van Lembeeck (?)“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#31Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.
Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#152Peter J. Tschoffen“Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#111Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
Un shaker en verre et en métal et une bouteille de soda en métal brossé.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#258Een 18e eeuwse Duitse tinnen kraantjeskan.
Une cruche à robinet en étain allemand du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Georges StimartPeriod: 1886 - 1952“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50

