Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.
SKU: 0703230373.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #623

    Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.

    Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #604
    Marino De Vos

    “Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.

    “Farmlandscape.” Oil on canvas. Signed. Flaking of the paint.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een Victoriaans chest-on-chest van notenhout. Onderaan drie grote laden, bovenaan drie grote en twee kleine laden. Gerainureerde stijlen. Engeland, tijdperk George III.

    A Victorian walnut chest-on-chest. Three large drawers at the bottom, three large and two small drawers at the top. Grooved styles. England, period George III.
    No longer available
    Dim. 193 x 119 x 58 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #401

    Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

    A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
    No longer available
    Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #690
    K.LM.

    20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.

    20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #267

    Lot postzegels uit België, Burundi, Duitsland. Eerstedaguitgaven Zwitserland (2 albums), België (1 album, jaren ‘70 en ‘90). 4 lege albums en een zakje met af te weken zegels.

    Lot stamps from Belgium, Burundi, Germany. First day releases Switzerland (2 albums), Belgium (1 album, 1970s and 1990s). 4 empty albums and a bag with stamps to be soaked.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.

    A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.
    No longer available
    Dim. 78 x 90 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #509
    Salvador Dali

    “Aanbidding van Maria” en “Hemelvaart. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Adoration of Mary” and “Ascension. Two lithographs. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #265

    Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.

    Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 360
  • #9

    Een spiegel met geslepen glas.

    A mirror with cut glass.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #673

    “Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.

    "Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #388

    Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.

    Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.
    No longer available
    Dim. h53cm x h30cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More