Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.
SKU: 0703230373.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #470

    “Toi et Moi”. Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee parels.

    "Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct and two pearls.
    No longer available
    Dim. 5,33 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #656

    Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).

    A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).
    No longer available
    Dim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #377

    Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.

    Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #9

    Een spiegel met geslepen glas.

    A mirror with cut glass.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #645

    Een plaasteren zuiltje.

    A plaster column.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #530

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #367

    Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.

    Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.
    No longer available
    Dim. H 17 cm x B 20 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit een gemerkte paarse coupe en een gesigneerde kleurloze vaas, een mauve soliflorevaasje en vaas met rood in de massa.

    A lot consisting of a marked purple coupe and a signed colourless vase, a mauve soliflor vase and vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. H: 13-20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #127

    Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.

    A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.
    No longer available
    Dim. H. 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518

    Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.

    A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.
    No longer available
    Dim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More