#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#332Jan Van Boom“Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#182Maarten Boffé“Stilleven”, schilderij olie op paneel, gesign onderaan “M Boffé”, ingekaderd.
"Still life", painting oil on panel, signed at the bottom "M Boffé", framed.No longer availableDim. 58 x 47cmEstimate: € 500 / 600 -
#90Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160