#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#114René ClarotPeriod: 1882-1972“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#244Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.
#690K.LM.20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750 -
#50Een 18 karaats wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 450 / 550 -
“View to Cuxhaven.” Oil on canvas. Wears monogram sn.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 250 / 350