#221Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.
Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#673“Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.
"Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#162Marinus De JongerePeriod: 1912 - 1978“Rotterdamse kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rotterdam quay.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#683Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.
A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.No longer availableDim. H: 9 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
“Houses on the waterfront”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 57 cm x 45 cmEstimate: € 200 / 240