Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.

A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.
SKU: 0703230373.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #196

    Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

    A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'
    No longer available
    Dim. 115 x 174 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254
    Pantazis

    Schilderij olie op doek, Heidegezicht, gesigneerd Pantazis.

    Painting oil on canvas, heather view, signed Pantazis.
    No longer available
    Dim. 17cm x 27cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.

    Asian porcelain teapot with warm holder.
    No longer available
    Dim. h24cm Ø12cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #332
    Jan Van Boom

    “Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 22 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #307
    Latreille-Hugot, Sombernon

    Een comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.

    A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #533

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Henri H.D.V.De Vooght

    “De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.

    "The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #182
    Maarten Boffé

    “Stilleven”, schilderij olie op paneel, gesign onderaan “M Boffé”, ingekaderd.

    "Still life", painting oil on panel, signed at the bottom "M Boffé", framed.
    No longer available
    Dim. 58 x 47cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.

    An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #437

    Lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten decor, gemerkt onderaan.

    Lot of 3 Japanese Imari porcelain vases, floral and plant decoration, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h34cm b18cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #93

    Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.

    Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.
    No longer available
    Dim. b47cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More