Similar lots by type
-
#462Nick Andrews
“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#752Felix Labisse
“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#292Goezu
‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.
“Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm; B: 57 cmEstimate: € 55/65 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#332
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennesNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#322
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#10Omega Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#742
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#362Alfred Van Neste
“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#152Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#707
“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#409Van Kerkhove
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30/40 -
#272Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#302
“Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40/80 -
#469Willem Vermandere
“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Een paar oude ingekleurde Franse prenten.
Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#389
Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#319Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40/60 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70/100 -
#1039Floris Jespers
“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60/100 -
#369
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940
“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120/200 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en met saffier, smaragd en robijn met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de saphir, émeraude et rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250/300 -
#743
Een ronde platte vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in cartouches.
Un vase plat et rond en porcelaine de Chine avec décor de personnages et cartouches.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#1058
Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.
Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#32
“Applaudisserende man met kraag.” Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.B.’
“Homme au grand col applaudissant”. Huile sur panneau. Monogrammé C.B.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#345
Een armband, een halssnoer en drie verschillende hangers van malachiet.
Bracelet, collier et trois pendentifs en malachite.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#15
Negen verschillende camees waaronder één gemonteerd als broche.
Neuf camées différents dont un monté en broche.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1098
Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#734Tibaut, Bruxelles
Theodoliet van messing.
Théodolite en laiton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#120
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc serties de brillants ayant un poids total de± 0,80 ct et de cabochons de saphirs ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1700/1900 -
#239
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van roze marmer en versierd met bronsbeslag. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre rose aux montures de bronze. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#199Laurent Didier DetouchePeriod: 1815-1882
Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)
Triptyque dans un cadre baroque noir. Huile sur panneau. Au milieu (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” d’après Raphael. Les panneaux extérieurs (31 x 11 cm) présentent un prélat à gauche et un saint et à droite la Sainte Cathérine et un autre saint. Les panneau d’intérieur (31 x 11 cm) à gauche un saint et à droite une sainte. Au verso un texte écrit à la main et effacé intitulé “Tryptique sur bois”. Le plus grand panneau et celui avec Sainte Cathérine signés et datés 1875.(..)No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1800/2000