Similar lots by type
-
#152L. De Blaere
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#138Louis Van Eeckhoven
“Middelheim”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Middelheim”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cm.Estimate: € 120 / 150 -
#148H. Daelman
“Straatzicht”. Olieverf op paneel.
“Scène de rue”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 38 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#136Janine Bourganel
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Frans Joaquin
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#133Jan D’Haene
Paar surrealistische tekeningen gehoogd met aquarel. Gesigneerd en één exemplaar gedateerd 1979. Glazen gebroken.
Paire de dessins surréalistes rehaussés d’aquarelle. Signés et un exemplaire daté 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#131Lucien Laurent-GsellPeriod: 1860-1944
“Vrouwen in een interieur”. Tekening in blauw potlood. Gesigneerd.
“Femmes dans un intérieur”. Dessin en crayon bleu. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#142E. Williame
“Poesje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Petit chat”. Huile sur panneau. Signé et daté 1926.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Alex Huybrechts
Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20 / 30 -
#140
Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#146
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#141Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline only -
#154
“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145
Twee lijstjes:- Een Indische jachtscène op ivoor. 22 x 11 cm- Een olifant met zijn drijver. Boven en onderaan een Arabische tekst. Gouache op papier. 23 x 14 cm.
Deux petits cadres:- une scène de chasse sur ivoire. 22 x 11 cm.- un éléphant et son cornac. Texte arabe dessus et dessous.Gouache sur papier. 23 x 14 cm.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#155Leo DutoyPeriod: °1938
“Kakatoes”. Pentekening. Gesigneerd.
“Cacatoès”. Dessin à l’encre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.50 €Estimate: € 40 / 60 -
#144Jos Callaerts
“Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151René Debraux
“Zicht op Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Remi Van SluijsPeriod: 1907-1993
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135
Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#153Vlaamse School omstr. 1900
“De geheime boodschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening A. Duval.
“Le billet doux”. Huile sur toile. Porte une signature: A. Duval.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#147Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134
“Huismus op een tak”. Japanse houtsnede.
“Moineau sur une branche”. Gravure sur bois japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 15 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#92Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#43
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#30N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#7F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#73Period: Elsene 1910
- Lia Brebels. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 5/6 en getiteld “De Zondvloed” buiten de plaat.- Nadine Fassin. Batik. Gesigneerd.
- Lia Brebels. Lithographie signée et numérotée 5/6 et intitulée “La Déluge” hors planche.- Nadine Fassin. Batik signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#50
Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 45 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#56Wauters
“Schepping en wijding”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met opdracht. 1975.
“Création et consécration”. Lithographie, signée dans la planche. Avec dédicace. 1975.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103
“Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.
“Portrait de fille”. Pastel sur papier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#37Norbert AttardPeriod: Malta 1961
“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40 / 60