Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.

Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.

Lot de gravures dont 8 exemplaires traitant des prisons et 13 exemplaires traitant des professions.
SKU: 0702170680.
Category: Grafiek.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #680
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #654

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 75
  • #487

    Een miniatuur samoeraihelm.

    Casque de samurai miniature.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Eugéne Joors
    Period: 1850 - 1910

    “Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #710
    Robert Benard
    Period: 1734 - 1777

    Een lot kopergravures: - 8 exemplaren met als thema “Alphabets Anciens et Modernes” en “Marines” uit “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” van Denis Diderot en Jean Le Rond d’ Alembert. Parijs, 1763 & 1769. - 4 exemplaren met als thema “Art Militaire” uit “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Parijs, Pancoucke - Luik, Plomteux, 1789. - 8 exemplaren met als thema “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)

    Lot de 20 gravures sur cuivre: - 8 exemplaire aux thèmes “Alphabets Anciens et Modernes” et “Marines” de “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” par Denis Diderot et Jean Le Rond d’ Alembert. Paris, 1763 & 1769. - 4 exemplaires au thème “Art Militaire” de “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Paris, Pancoucke - Liège, Plomteux, 1789. - 8 exemplaires au thème “Histoire Naturelle, Ornithologie”. (..)
    No longer available
    Dim. 35 x 22 & 18,5 x 22 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een paar messingen schijfkandelaars.

    Paire de bougeoirs aux disques en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    “De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.

    “La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.
    No longer available
    Dim. 19 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #394
    Louis Icart

    “Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    Henri Thomas
    Period: 1878 - 1972

    “La toison de Phryné”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Met toeschrijving.

    “La toison de Phryné”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche. Avec attribution.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #24

    Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.

    Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #367

    Een paar messingen neobarokke kandelaars.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #429
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Jef Vaes

    “Save us, het laatste gebed der vogels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.

    “Save us, la dernière prière des oiseaux”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 6/10 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #94

    Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.

    Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #304

    “Akker” & “Anatomie der Liebe III”. Een lithografie en een kleurenets. De eerste gesigneerd, genummerd 7/15 en gedateerd 1975. De tweede gesigneerd ‘Jeliuck’, genummerd 3/4 en gedateerd ‘70. Tsjechië.

    “Akker” et “Anatomie der Liebe III”. Une litho et une eau forte en couleurs. La première signée, numérotée 7/15 et datée 1975. La deuxième signée Jelluck, numérotée 3/4 et datée ‘70. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.

    Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232
    Dominique d’Orange

    “Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.

    “Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    R. Collin

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae.” XVIIIde eeuwse gravure.

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #792

    Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.

    Ex Libris attribué à Félicien Rops.
    No longer available
    Dim. 14 x 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #404

    Een lot grafiek, bestaande uit twee etsen van Albert Geudens (één zonder kader) en een kleurenets van Roger Hebbelinck. de laatste genummerd 275/300.

    Lot de gravures comprenant deux eaux fortes par Albert Geudens (une sans cadre) et une eau forte en couleurs par Roger Hebbelinck numérotée 275/300.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #700

    Een lot lithografieën met betrekking tot architectuur: - 6 exemplaren met als thema “Le Moyen-age Monumental et Archeologique. Lemercier, Parijs. - 11 litho’s van architectonische studies van verschillende ontwerpers. - 4 aquatinten van Castellin, Rossi.

    Lot de lithographies concernant l’architecture: - 6 exemplaires avec comme thème “Le Moyen-age Monumental et Archéologique. Lemercier, Paris. - 11 lithos d’études architecturales par différents dessinateurs. - 4 aquatintes par Castellin, Rossi.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    “Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.

    “Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    Marie Segers
    Period: 1922 - 1979

    “Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.

    “Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #411

    Een lot bestaande uit een zakhorloge met geniëlleerde kast (ter herstellen), een geniëlleerd zakmesje, een potloodhoudertje, een wandelstokhandvat en een pennendop. Alles van massief zilver.

    Lot comprenant une montre de poche au boîtier niellé (à réparer), un couteau de poche niellé, une porte-mine, une manche de canne et un bout de porte-plume. Toutes les pièces en argent massif.
    No longer available
    Dim. 159 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #329

    Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.

    Suite de quatre couverts à fromage aux manches en argent. Dans leur étui.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #29

    Een handgeschilderd miniatuur damesportret.

    “Portrait de dame”. Miniature peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 10x 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #585
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 291 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.

    Lot de trois presse-papiers en verre à inclusions.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #235

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. en twee kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 3,25 ct. en een grote tweekleurige kwarts van ± 40 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,80 et de saphirs en deux couleurs ayant un poids total de ± 3,25 ct et d’un grand quartz bicolore de ± 40 ct.
    No longer available
    Estimate: € 4600 / 4800
  • #155

    Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.

    Bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.
    No longer available
    Dim. 9,53 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #182

    Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.

    Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #656

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.

    Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #708

    “De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.

    “Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More