Similar lots by type
-
#410
Een hanger van sterling zilver en jade in de vorm van een Chinese draak en een ring van turkoois en sterling zilver.
Pendentif en argent sterling et jade en forme de dragon chinois et une bague en turquoise et argent sterling.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#10
Een camée met een vrouwenprofiel in zilveren montuur.
Camée représentant une tête de femme en profil. Monture en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#30
Een halssnoer van natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#455
Een halssnoer van grijze parels met zilveren slot.
Collier de perles grises. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#190
Een halssnoer met bijbehorende armband van parels en spinel met 18 karaats geelgouden sluitingen.
Collier et bracelet assorti en perles et spinel. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 340/360
Other lots in this auction
-
#712E. Lichtelijn
“Lago Maggiore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lago Maggiore”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 180/220 -
#642Tony-Luc Blickx
“Winterlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#65
Hanger van wit en geel goud bezet met diamanten. Omstreeks 1900.
Pendentif en or blanc et jaune serti de diamants. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#752Wauters
“Schepping en wijding”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met opdracht. 1975.
“Création et consécration”. Lithographie, signée dans la planche. Avec dédicace. 1975.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#179Jan Martinus VrolijkPeriod: 1845-1894
“Koe in de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Vache dans le pré”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#359P. Bosmans
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 118 cmEstimate: € 40/60 -
#676
Een loungestoel met poef van metaal en bruin leder.
Fauteuil et ottomane en métal et cuir brun.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 580/640 -
#658
“Guan Yu”. Een Chinees beeldje van brons.
“Guan Yu”. Statuette chinoise en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#79Hilde Hendrickx
“Ronde van Frankrijk Alpe d’Huez”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tour de France Alpe d’Huez” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#682Langlois naar Duché de Vancy
Twee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#609
“Personage”. Een Chinese tekening op papier. China, einde XVIIIe eeuw.
“Personnage”. Dessin chinois sur papier. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 10 x 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#467
“Hotei met zijn zak en zijn waaier”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Hotei avec son sac et son éventail”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120