Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivomrig kruikje van de Porceleyne fles en een kalebasvaasje.

Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivormig kruikje van de Porceleyne Fles en een kalebasvaasje.

Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.
Dim. h 18 cm - 8 cm
SKU: 2903220013.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #611

    Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.

    Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #337
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.

    Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #311

    Een antieke geglazuurd aardewerken tegel met een leeuw in het decor.

    Un carreau ancien en faïence vernissée avec un lion dans le décor.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #681

    “De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.

    "De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #606

    Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.

    Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.
    No longer available
    Dim. 243 x 126 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #600
    Titus Genève en F.L.

    Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).

    Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #425
    Ger. Stallenberg

    “Oceaan”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.

    "Océan". Une lithographie. Signeé et numérotée 38/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 cm x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een lot boeken, waarbij vier mbt tot de expo in 1958 en één in 1930, evenals een gedenkalbum en postkaarten van de expo 1930.

    Trois livres, deux relatifs à l'exposition de 1958 et un de 1930.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #188

    Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.

    Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig decor van vrouwen in cartouches op zwarte achtergrond met pioenen. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans des cartouches sur fond noir avec des pivoines. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #113

    Een gebeeldhouwd houten Madonna met kind. Enkele manco’s. XVIIIe eeuw.

    Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté. Quelques lacunes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #61

    Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.

    Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More